معاونت هماهنگی امور عمرانی
استانداری سمنان
ENGLISH
تجليل از مهندس زنديه وكيلي بعنوان حامي انجمن خيرين مسكن ساز ايران 1395/10/11
تجليل از مهندس زنديه وكيلي بعنوان حامي انجمن خيرين مسكن ساز ايران
در حاشيه ي سفر مهندس سلگي عضو هيئت مديره و مدير عامل انجمن خيرين مسكن ساز ايران به استان سمنان با اهداء لوح تقدير از مهندس مهدي زنديه وكيلي معاون هماهنگي امور عمراني استاندار سمنان تجليل شد.

كيومرث سلگي در اين آئين گفت : مهندس زنديه وكيلي از جمله افرادي است كه با اعتقاد قلبي و همتي راسخ سعي در توسعه ي فرهنگ مشاركت در ساخت مسكن خيرساز دارد و در اين راستا و در دوره هاي مختلف مسئوليت ايشان در استانهاي مختلف كشور شاهد توجه ايشان به اين مقوله و تلاش در جهت تحقق اهداف انجمن خيرين مسكن ساز ايران هستيم .

مهندس سلگي همچنين عنوان كرد : با همت مهندس زنديه وكيلي و حمايت مطلوب ايشان پروژه ساخت 1200 واحد مسكوني خير ساز در اين استان در حال انجام است و بي ترديد اجر اين كار بزرگ در نزد خداوند سبحان محفوظ بوده و تجليل انجام شده صرفا به نشانه ي اعلام ارادت و قدرداني از تلاش اين چهره ي خدوم و پر تلاش است .    

در لوح تقدير مهندس زنديه وكيلي كه به امضاء عضو هيئت مديره و مديرعامل انجمن و نيز رئيس هيئت مديره انجمن خيرين مسكن ساز ايران رسيده ، آمده است : با توجه به سياست جامع انجمن و به استناد مصوبه جلسه ي هيات مديره مركز مبني بر استفاده از كليه ظرفيت ها ، بدينوسيله ضمن تشكر از زحمات موثر صورت گرفته، مفتخريم جنابعالي را به عنوان حامي انجمن خيرين مسكن ساز ايران در كنار خود داشته باشيم و با ياري خداوند متعال حداكثر استفاده از فرصتهاي ممكن در زمينه رشد و تعالي انجمن و در پي آن خانه دار شدن گروه هاي كم در آمد را شاهد باشيم .   

روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان ضمن تبريك به مهندس زنديه وكيلي براي ايشان آرزوي توفيق و عزت روز افزون دارد .
تعداد بازدید: 12
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal