معاونت هماهنگی امور عمرانی
استانداری سمنان
ENGLISH
جنگل ابر منطقه بين المللي و ارزشمند است كه بايد حفاظت شود . 1395/04/01
جنگل ابر منطقه بين المللي و ارزشمند است كه بايد حفاظت شود .
با حضور معاون هماهنگي امور عمراني استاندار ي سمنان در خصوص بررسي وضعيت جنگل ابر در شهرستان شاهرود بحث و تبادل نظر گرديد .
معاون امور عمراني استانداري سمنان گفت: اين جنگل را براي دوستداران واقعي طبيعت بگذاريم تا بكر بماند، تا گردشگران ازمناظر زيباي اين استفاده كنند.
مهدي زنديه وكيلي اظهار داشت: با توجه به اقدامات و پيگيري هاي انجام شده و تهيه نقشه هاي و اقدامات مسئولين در اين خصوص بايد برنامه ريزي مدون براي تعيين وضعيت جنگل ابر در استان سمنان هر چه سريعتر صورت گيرد.
وي افزود: ما براي جنگل ابر برنامه مدون گردشگري داريم و با تدوين سند نظامند گردشگري، اين منطقه براي ما حائز اهميت است و ميبايست براي تحقق اهداف گردشگري و جذب توريسم در خصوص جنگل ابر حفظ و حراست از اين طبيعت منحصر به فرد در دستور كار قرار گيرد .
وي بر تلاش جدي همه مسئولين ميراث فرهنگي و گردشگري محيط زيست و منابع و طبيعي و متوليان اداره كل راه و .... در خصوص حل مسائل و مشكلات تاكيد كرد .
در اين جلسه ابك مدير كل دفتر فني مدير كل ميراث فرهنگي و گردشگري، مدير كل منابع طبيعي استان سمنان و كارشناسان حضور داشتند با بررسي نقشه هاي جغرافيايي و تحقيقات انجام شده اعضا به بحث وتبادل نظر پرداختند و تصميمات لازم اتخاذ گرديد .
 
تعداد بازدید: 20
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal