معاونت هماهنگی امور عمرانی
استانداری سمنان
ENGLISH
شهرداری ها هرچه سریعتر نسبت به جذب اعتبارات سفرریاست جمهوری و ارائه مستندات لازم در خصوص پروژه ها اقدامات لازم را به عمل آورند 1396/03/23
شهرداری ها هرچه سریعتر نسبت به جذب اعتبارات سفرریاست جمهوری و ارائه مستندات لازم در خصوص پروژه ها اقدامات لازم را به عمل آورند
مهندس زندیه با اشاره به اینکه در چهار شهر میامی، ایوانکی، آرادان ،سرخه اعتبارات عمرانی سفر ریاست جمهوری در حوزه شهری تخصیص داده شده و جلسات هماهنگی برگزار و موافقتنامه ها تدوین شده است، از مسئولان سایر شهرهای استان خواست تا پیگیری لازم در این خصوص را به عمل آورند.
وی افزود: شهرداری ها در صورت فعال بودن پروژه هایی نظیر احداث پارک اکوتوریسم نسبت به اعلام به استانداری جهت بازدید اقدام نمایند تا اعتبار به آن ها اختصاص داده شود.
وی همچنین در خصوص لغو تخصیص اعتبار خاص برای خرید امکانات و وسایل بازی، گفت، با توجه به درخواست شهرداران مقرر گردید این اعتبارات در قالب پروژه های عمرانی و احداث پارک اکوتوریسم اجرا گردد.
معاون امور عمرانی استانداری با تاکید بر اینکه جذب این اعتبارت صرفا در قالب ارایه پروژه های سفرریاست جمهوری است، براقدام سریع شهرداری ها نسبت به معرفی پروژه های عمرانی در ارسال اسناد و صورت وضعیت ها جهت جذب اعتبارات تاکید نمود.
شکریان مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری سمنان نیزدر اولین گردهمایی شهرداران ،گفت: استان سمنان در ثبت بودجه مصوب سال 95 شهرداری ها، درسامانه بودجه شهرداری ها "رتبه اول"را درکشورکسب نموده است.
دراین جلسه قانون برنامه ششم توسعه تبیین گردید .
همچنین گزارشی از اهم اقدامات و دستاوردهای سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور در دولت تدبیر وامید ارایه گردید.
تعداد بازدید: 39
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal