معاونت هماهنگی امور عمرانی
استانداری سمنان
ENGLISH
اجازه انتقال پسماندهای ویژه سایر استان‌ها به سمنان داده نمی‌شود 1398/09/10
اجازه انتقال پسماندهای ویژه سایر استان‌ها به سمنان داده نمی‌شود
منوچهر فخری روز یکشنبه در کار گروه امور زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری، آمایش سرزمین و محیط زیست استان سمنان در سالن مدیریت بحران استانداری ابراز داشت: ساخت شهرک‌ صنعتی برای پسماندهای ویژه استان در دست اقدام است که با هماهنگی دستگاه‌های اجرایی، گام عملیاتی قرار گرفتن این طرح پیگیری می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: راه‌اندازی شهرک صنعتی برای پسماندهای ویژه تنها برای واحدهای تولیدی سمنان خواهد بود و به هیچ عنوان اجازه ورود پسماندهای سایر استان‌ها به سمنان داده نمی‌شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان ادامه داد: ساخت شهرک‌های تخصصی برای رفع مشکلات زیست‌محیطی از اقدام‌های مثبت و موثر برای توسعه استان است.

فخری تصریح کرد: برای سرمایه‌گذاری فعالان اقتصادی در بخش‌های مختلف برنامه‌ریزی شود و تاخیر در پاسخ‌دهی به نامه‌های اداری فعالان اقتصادی از سوی دستگاه‌های اجرایی استان حذف شود.

معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری سمنان گفت: حمایت از فعالان اقتصادی در استان در حد شعار باقی نماند و با رفع مشکلات زیرساختی موانع برای توسعه سمنان به حداقل برسد.

در این نشست در ارتباط با مسایل زیست محیطی و تسریع در اعطای مجوز به فعالان اقتصادی برای سرمایه‌گذاری در استان سمنان بحث و تبادل نظر شد.
تعداد بازدید: 3
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس پستي: سمنان - بلوار بسيج - استانداري سمنان   كدپستي استانداري: 3514799611   ايميل استانداري : ravabetomomi@ostan-sm.ir تلفن: 4-33443560-023   فكس: 33443507-023
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان می باشد.
Powered by DorsaPortal